8 Haziran 2022 tarihinde gerçekleştirilen “Kadın Girişimciliğinde Yeni Perspektifler” temalı, İzmir Demokrasi Üniversitesi 1. Kadın ve Aile Araştırmaları Çalıştayı’nda kadın girişimciliğinde başarı öyküleri anlatılmıştır.
![](http://idukaum.idu.edu.tr/wp-content/uploads/2022/10/WhatsApp-Image-2022-10-21-at-14.36.47-1024x768.jpeg)
Etkinlikte İdil Kaçar İzmir’de kurduğu kafe işletmesini, Zeynep Sönmez İhtiyar Amerika’da kurduğu şirketini, Prof. Dr. Zübeyde Erbayraktar kendi kurduğu tıp laboratuvarını ve kuruluş hikayelerini anlatmıştır.
![](http://idukaum.idu.edu.tr/wp-content/uploads/2022/10/WhatsApp-Image-2022-09-15-at-14.55.58-1-2-1024x768.jpeg)