25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’nün anlam ve önemine dikkat çekmek üzere düzenlenen seminer, Sayın Rektörümüz Bedriye Tunçsiper himayelerinde online olarak gerçekleştirilmiştir.
![](http://idukaum.idu.edu.tr/wp-content/uploads/2022/09/1.1.jpg)
25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’nün anlam ve önemine dikkat çekmek üzere düzenlenen seminer, Sayın Rektörümüz Bedriye Tunçsiper himayelerinde online olarak gerçekleştirilmiştir.