![](http://idukaum.idu.edu.tr/wp-content/uploads/2023/01/en-guzel-7-1-724x1024.jpg)
Karabağlar Kaymakamlığı Aile Destek Merkezi ve İzmir Demokrasi Üniversitesi Kadın ve Aile Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi paydaşlığında düzenlenen KOSGEP Eğitimi, 23.01.2023 tarihinde saat 10:30’da Karabağlar Aile Destek Merkezi’nde gerçekleştirilecektir. Eğitim, yereldeki kadınların kalkındırılması ve güçlendirilmesi adına KOSGEP fırsatlarından nasıl yararlanabilecekleri konusunu içermektedir.